Jestes tutaj: GPNT.pl / Strefa Parku > GSTP's Companies
GSTP's Companies
Biotechnology / Biomedicine
1 BIOMAX S.A.
2 Blirt S.A.
3 Cell-T sp. z o.o.
4 CEMED.INFO
5 Cross Med & Soft Sp. z o.o.
6 InnoBaltica Sp. z o.o.
7 INSTYTUT MORSKI W GDAŃSKU
8 Invicta Sp. z o.o.
9 Lipopharm.pl
10 Polpharma
Electronics, Telecommunications, Computer Science
1 24 GROUP Sp. z o.o.
2 3mLab
3 AdWebMedia
4 Aiton Caldwell SA
5 Alien Worm
6 BetterSolutions
7 budikom.net sp. z o.o. sp.k
8 DATERA S.A.
9 ELTRON GLASSE FRANK
10 FancyFon
11 FNX Group
12 Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia
13 G-Forces Web Management Polska  sp. z o.o.
14 GMTS
15 INFOSCOPE SA
16 InPosition sp. z o.o.
17 Oyatel
18 Pomorskie Centrum Przetwarzania Danych Sp. z o.o
19 Qumak SA
20 RADIOCOAX SP. Z O.O.
21 RoboFactory
22 RoboNET Sp. z o.o
23 SAUTER energy
24 SiGarden S.A.
25 Smart4Aviation
26 Trinity Studio
Other
1 ARCH-PLUS Marek Gawdzik
2 AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKA
3 BeFit Clubs
4 e-engineer
5 ICD Polska sp. z o. o.
6 Inkol - Krzysztof Kulesza
7 Izba Celna w Gdyni
8 M+W Process Industries GmbH
9 marek gawdzik 'stand out' marketing atelier
10 MedLine
11 Miratrans Container Service Sp. z o.o.
12 Niepubliczne "Edu-Przedszkole"
13 PM Control
14 Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan w Gdańsku
15 PRACOWNIA MOTYW Pawel Podwojewski
16 Qtravel.pl
17 Seaonics Polska sp. z o. o.
18 SIGMA-PROJEKT S.C.
19 Stowarzyszenie Miłośników Muzyki i Tańca Don - Don
20 X-Store
Usługi doradcze i finansowe
1 Europejskie Doradztwo Biznesowe - Artur Rorzkowski
2 GEO International Polska Sp. z o.o.
3 INSTYTUT ROZWOJU KADR
4 Jaworski Lewandowska Łasowski Kancelaria Radców Prawnych s.c w Gdańsku
5 LUQAM Quality Service Group
6 OLIMPIA – Ubezpieczenia i finanse
7 Pawłowski Kamiński Skromak Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka komandytowa
8 Pomorskie Centrum Biznesu SP.J.
Virtual Office
1 Firmy w Wirtualnym Biurze
Nowe
1 ALFAMEDIS
2 Biuro Kompleksowej obsługi firm „J&J” s.c. 2/Serwisbud Jarosław Filipczak
3 Cube
4 Dermscan Poland
5 Fitness Systems sp. z o. o.
6 FLYING MACHINE sp. z o.o.
7 Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia
8 Gdański Obszar Metropolitarny
9 Gemini Hutter
10 Laboratorium Inżynierii Cząstek Krzysztof Cal
11 Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku sp. z o. o.
12 P-System
13 Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej
14 SyriusGroup s.c.
15 Triax Poland sp. z o.o.