Jestes tutaj: GPNT.pl / Strefa Parku > Contact us > Contact us

Gdansk Science and Technology Park
Pomeranian Special Economic Zone Ltd.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

tel.: 58 739-61-17
fax: 58 739-61-18

e-mail: office@gpnt.pl

Biuro GPNT
1 Izabela Disterheft

Dyrektor GPN-T


tel. 58 739-61-17
tel. kom +48 502 768 733
e-mail: i.disterheft@strefa.gda.pl

 

2 Magdalena Strzelczyk

Pełnomocnik Dyrektora GPN-T ds. rozwoju i marketingu
tel. kom. +48 535 710 397
e-mail: m.strzelczyk@strefa.gda.pl


Sekretariat GPN-T
1 Magdalena Pertkiewicz

tel. 58 739-61-17
fax. 58 739-61-18
e-mail: m.pertkiewicz@strefa.gda.pl
office@gpnt.pl

GSTP's contact list
1 Iga Pachulska

Koordynator ds. organizacji i marketingu
tel. 58 739-61-14
e-mail: i.pachulska@strefa.gda.pl

2 Izabela Weinberger

Specjalista ds. organizacji i marketingu
tel. 58 739-61-46
e-mail: i.weinberger@strefa.gda.pl

Biuro GPN-T - dział zarządzania
1 Barbra Salkowska

Specjalista
tel. 58 739-61-29
e-mail: b.salkowska@strefa.gda.pl

2 Krzysztof Sasak

Specjalista ds. obsługi finansowej
tel. 58 739-68-85
e-mail: k.sasak@strefa.gda.pl

3 Agnieszka Kowalczys

Specjalista, konsultant punktu informacyjnego
tel. 58 739-61-42
e-mail: a.kowalczys@strefa.gda.pl

Centrum Konferencyjno Szkoleniowe GPN-T
1 Dariusz Szafrański

Dyrektor Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego
tel. 58 739-61-23
e-mail: d.szafranski@strefa.gda.pl

2 Dorota Sauter

Specjalista CKS
tel. 58 739-61-23
tel. kom: 500 626 669
e-mail: d.sauter@strefa.gda.pl

3 Marta Szafrańska

Specjalista CKS
tel. 58 739-61-23
tel. kom: 512 732 919
e-mail: cks@gpnt.pl

EduPark GPN-T
1 Anna Wróbel

Specjalista ds. działań edukacyjnych w EduParku
tel. kom. 601-558-011
tel. 58 739-61-47
e-mail: a.wrobel@strefa.gda.pl

2 Justyna Sterlingow

Specjalista Edukator
tel. 58 739 61 47
e-mail: j.sterlingow@strefa.gda.pl

3 Aleksandra Huk
Specjalista Edukator
tel. 58 739-61-47
e-mail: a.huk@strefa.gda.pl
4 Joanna Komar

Edukator
tel. 58 739 61 47
e-mail: j.komar@strefa.gda.pl

Office of Investment Projects
1 Andrzej Zaliński

tel: 58-739-61-20
e-mail: a.zalinski@strefa.gda.pl

2 Anna Konopka

Specjalista ds. przygotowania inwestycji
tel. 58 739-61-31
e-mail: a.konopka@strefa.gda.pl

3 Anna Pękalska

Specjalista ds. architektury i planowania przestrzennego
tel. 58 739-61-24
e-mail: a.pekalska@strefa.gda.pl

Zespół Techniczny GPN-T
1 Waldemar Krupa
Zarządzanie nieruchomością

tel. kom. 506-493-100
e-mail: w.krupa@pmcontrol.pl

2 Krzysztof Rembek

Kierownik ds. technicznych

tel. kom. 519-150-945

e-mail: k.rembek@pmcontrol.pl

Biuro Rozwoju Strefy
1 Marcin Żukowski

Dyrektor Biura Rozwoju Strefy

2 Sylwia Rogoża

Główny Specjalista ds. rozwoju
e-mail: s.rogoza@strefa.gda.pl

3 Łukasz Ignatowicz

e-mail: l.ignatowicz@strefa.gda.pl
tel: 58 739 61 15

4 Piotr Maksyś

tel. 58 739-61-41
e-mail: p.maksys@strefa.gda.pl

5 Karolina Poniatowska

e-mail: k.poniatowska@strefa.gda.pl
tel: 58 739 61 86

6 Katarzyna Więckiewicz

Specjalista ds. projektów innowacyjnych
tel. 58 739-61-43
e-mail: k.wieckiewicz@strefa.gda.pl

The field office
1 Tadeusz Albecki

Dyrektor Biura Obsługi Technicznej
e-mail: t.albecki@strefa.gda.pl

2 Stefan Milewski

Główny specjalista ds. obsługi inwestorów
tel. 58 739-61-27
e-mail: s.milewski@strefa.gda.pl

3 Ryszard Godlewski

tel. 58 739-61-27
e-mail: r.godlewski@strefa.gda.pl

4 Jacek Milewski

tel. 58 739-61-44
e-mail: j.milewski@strefa.gda.pl

5 Zbigniew Szczupakowski

tel: 58 739-61-21
e-mail: z.szczupakowski@strefa.gda.pl

6 Stanisław Marciniak

Specjalista ds. obsługi geodezyjnej