Strefa Parku to miejsce, w którym znajdują się informacje dotyczące funkcjonowania Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Zaprezentujemy Państwu możliwości współpracy oraz tworzenia wspólnych projektów.

Nowoczesne Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. CKS jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań.

Nauka może być także przyjemnością. Obudź w sobie pasję i rozwijaj talent niezależnie od wieku. GPN-T pokazuje jak uczyć poprzez zabawę na każdym szczeblu edukacji.


Aktualności

Zaproszenie do złożenia oferty nr BR-149/2015

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty w trybie zapytania ofertowego na wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji pod powierzchnie biurowe pomieszczenia nr 2.38B o powierzchni 332,92 m2, zlokalizowanego w budynku biurowo-laboratoryjnym „C” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku.

Czytaj dalej »

Nie bądźmy obojętni!

Nie bądźmy obojętni! Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji “Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka”, w której spełniane są marzenia podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych - z hospicjów z całej Polski. Ze starannie przygotowanej listy, dostępnej w internecie, można wybrać dziecko i przygotować upragniony przez niego prezent. Podpisane paczki należy przesłać na adres Fundacji Hospicyjnej lub przywieźć osobiście (ul. Chodowieckiego 10, 80-319 Gdańsk).

Czytaj dalej »

Nowa ustawa konsumencka. Konsekwencje prawne nowej ustawy o prawach konsumenta

Serdecznie zapraszamy 16.04 o godz. 12:00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego na kolejne seminarium z cyklu "Poprawnie z prawem", pt.: "Nowe Prawo Konsumenckie. Konsekwencje prawne nowej ustawy o prawach konsumenta."

Czytaj dalej »

VI Spotkanie Kobiet Biznesu


Szanowni Państwo polecamy uwadze VI Spotkanie Kobiet Biznesu, które odbędzie się w Olivia Business Centre 16 kwietnia o godz. 16:30. Tematem spotkania będzie: "Siła kobiet w biznesie. Czego możesz się nauczyć od dziesięciu kobiet sukcesu?" Zapraszamy do udziału! Czytaj dalej »

Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu „Pomorski Smart – Up”

Wraz z Agencją Rozwoju Pomorza informujemy, że pozostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenie z zakresu Customer Service w logistyce w języku polskim i angielskim rozpoczynające się 13 kwietnia.

Czytaj dalej »

Zobacz koniecznie!

Nasi Partnerzy